تبلیغات
آموزش مسائل زناشویی - کوچک کردن سینه ها - زودانزالی مردان - پیش نوازش
آموزش مسائل زناشویی
آمیزش 321

آرشیو موضوعی

آرشیو

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

کوچک کردن سینه ها - زودانزالی مردان - پیش نوازش

یکی از دوستان سوال کرده اند:

من یه عالمه سئوال دارم خوب شد که با وبلاگتون آشنا شدم
اول اینکه من بر خلاف دوست بالایی سینه های بزرگی دارم
خیلی بزرگ
همیشه اذیتم کرده اما یه روز دوستی بهم گفت نمیخوای بری جراحی زیبایی کنی مردا سینه های بزرگ دوست دارن
راست میگه آقای دکتر؟؟
من چه جوری بدون جراحی میتونم کوچیکش کنم؟؟ورزش خاصی داره ؟
سئوال بعدی
چرا همه از زودا انزالی نگرانن این همه توروزنامه و مجلات هم درمان برا زود انزالیه هم دیر انزالی
چه اتفاقی میفته اگر مرد زود انزال بشه یا اگر دیربشه چی؟


سئوال بعد آقای دکتر شما به پیش نوازش خیلی تاکید کردین میخوام بدونم چرا بیشتر دوستانی که نظر گذاشتن خیلی صحبت از دخول کردن
لذت خاصی داره ؟یعنی لذتش بیشتر از انواع سکسهای دیگست
برا خانمها هم میتونه با شرایط پیش نوازش لذت داشته باشه یا فقط خانما درد دارن و آقایون لذت
ممنون میشم راهنمائی کنید

در پاسخ به سوالات این دوست عزیز در مورد بخش اول سوال که در مورد سینه ها صحبت شده است باید بگویم تنوع سلیقه زیادی وجود دارد و قرار نیست همه مردان یک جور فکر کنند و سلیقه یکسانی داشته باشند. یکی از ویژگیهای طبیعت بشر همین اختلاف سلایق است. شاید بتوان گفت اکثر مردان از سینه های اقتاده و آویزان زیاد خوششان نمی اید. سینه های خیلی بزرگ و افتاده با ورزش و یا دارو قابل کوچک کردن نیست و نیاز به عمل جراحی دارد. طی عمل جراحی بخشی از سینه و پوست برداشته شده و کششی ایجاد می شود که سینه را صاف نگهدارد و از حالت افتادگی خارج شود. گاهی اوقات پروتزی اسفنجی داخل سینه قرار می گیرد که فرم سینه را زیبا سازد. در برخی موارد هم با تزریق ژل داخل سینه کمی از افتادگی سینه جلوگیری می کنند و سینه ها را کمی بزرگ می نمایند. مهمترین نکته ای که در رابطه با عملهای جراحی سینه باید گفت اینست که هر نوع جراحی یا تغییر شکل پستانها باعث می شود تا کارکرد فیزیولوژیک سینه دستخوش آسیب گردد و اگر خانمی قصد بچه دار شدن و شیردهی دارد در این زمینه دچار مشکلاتی خواهد شد لذا توصیه می شود اقدام به جراحی نکند ولی کسی که دیگر تمایل به بچه دار شدن ندارد می تواند با انجام عمل جراحی زیبایی باعث زیباتر شدن سینه ها شود.

در مورد بخش دیگر سوال این دوست عزیز نیز باید بگویم زود انزالی یکی از مشکلات شایع جامعه است و مردان زیادی به آن مبتلا هستند. باوری که به غلط شکل گرفته و متاسفانه برخی از شبه روانشناسان نیز با بیان این باور غلط به آن دامن می زنند این بحث است که زود انزالی ناشی از خود ارضایی می باشد و مردانی که زود انزالی دارند دچار خود ارضایی هستند. زود انزالی ناشی از استرس و تنشهای عصبی می باشد و ربطی به خود ارضایی ندارد. همانگونه که قبلا در مبحث ارگاسم نیز گفته ام در مردان تحریک جنسی باعث وقوع انزال و ارگاسم مرد می شود و در مقایسه با زن مرد سریعتر به ارگاسم می رسد. بعد از وقوع انزال و رسیدن مرد به ارگاسم حالت سفتی آلت تناسلی او یا نعوظ الت از بین می رود و مرد امکان ادامه دادن رابطه جنسی و تحریک زن با آلت تناسلی را از دست می دهد. با توجه به اینکه تحریک جنسی زن بیشتر طول می کشد تا به ارگاسم برسد اگر مردی مبتلا به زود انزالی باشد قبل از رسیدن زن به ارگاسم امکان تحریک زن را از دست می دهد و توان به ارگاسم رساندن زن را ندارد. بسیاری از مردان به دلیل ترس از این موضوع به زود انزالی مبتلا می شوند. یعنی مرد به علت اینکه می ترسد انزالش زودتر رخ دهد و نتواند زن را به ارگاسم برساند دچار زود انزالی می شود. به مرور زمان و با داشتن رابطه جنسی متعدد مرد توان کنترل انزال را به دست آورده و به مرور زمان مشکلش حل می شود. در باب تکنیکهای رفع زود انزالی یا داروهای مربوطه در مبحث دیگری در وبلاگ بحث شده و از پرداختن به آن در اینجا می گذرم.

یکی از دلایل انزال زود رس ترس مرد در رابطه جنسی است. چه مرد و چه زن در ابتدای روابط جنسی دایما می ترسند که مبادا دست به اقدامی بزنند یا مشکلی پیدا کنند که باعث سرزنش آنها از سوی طرف مقابل شود و همین ترس و شرمی که از بیان خواستهای جنسی خویش و برداشتی که از رفتارهای طرف مقابل صورت می گیرد وجود دارد باعث می شود در رابطه جنسی طرفین بیش از آنکه به رابطه و لذت خویش و دیگری اهمیت دهند بترسند که مبادا حرکت یا رفتاری کنند که طرف مقابل برداشت درستی نکند یا آنرا نشانه ضعف قوای جنسی تعبیر نماید و به سرزنش او بپردازد. این ترس باعث ایجاد اضطراب و تنش عصبی در دو نفر شده و باعث می شود لذت کافی نبرند و برای مردان نیز انزال زودرس ایجاد می کند. یکی از مشکلات مردان در رابطه با اندازه الت جنسی نیز همین ترس سرزنش از سوی شریک جنسی است به گونه ای که با اندازه آلت طبیعی به فکر بلند کردن آلت جنسی خویش هستند. زنان نیز به دلیل این ترس معمولا سعی می کنند عدم رضایت خود از رابطه جنسی را پنهان کنند و تصور می کنند اگر بگویند ارضا نشده اند ممکن است باعث بروز مشکلاتی شود لذا بسیاری از زنان علیرغم آنکه از سکس لذت نمی برند یا ارضا نمی شوند به ظاهر خود را راضی از سکس نشان می دهند و به شریک جنسی خود به دروغ می گویند که ارضا شده اند. هر چقدر دو نفر با هم راحت تر باشند و ترس کمتری از مورد سرزنش واقع شدن داشته باشند مشکلات کمتری خواهند داشت و مرد از این مشکل زودتر رها خواهد شد.

اینکه من دایما بر پیش نوازش تاکید دارم به این علت است که هر چقدر مرحله پیش نوازش کاملتر باشد دو نفر زود تر بر ترس خویش از رابطه غلبه می کنند و می توانند رابطه بهتری داشته باشند. در پیش نوازش مرد یاد می گیرد با تحریک جنسی چگونه کنار بیاید و کنترل انزال را به دست گیرد و زن نیز یاد می گیرد که چگونه خود را رها سازد تا بهتر و راحت تر به ارگاسم برسد. این مرحله کمک می کند دو نفر با بدن طرف مقابل و حساسیتهای او و لذت او بیشتر آشنا شوند و نسبت به بدن خود و نقاط تحریک پذیر بدن خویش نیز بیشتر آشنا شوند و توانایی تسلط بر تحریک جنسی را به دست آورند. بعنوان مثال وقتی فردی تازه دارد رانندگی را یاد می گیرد تسلط بر ماشین ندارد و به مرور یاد می گیرد چگونه بر ماشین مسلط شود و وقتی که توان تسلط بر ماشین را به دست اورد بدون ترس رانندگی می کند. در رابطه جنسی نیز به همین شکل است در روابط ابتدایی فرد تسلط بر تحریک جنسی ندارد و این تحریک جنسی است که او را هدایت می کند ولی به مرور یاد می گیرد کی تحریک را کم و زیاد کند تا زمانی که خود می خواهد انزالش رخ دهد. پیش نوازش کمک می کند تا فرد این تسلط را پیدا کند.

لذت سکس در دخول نیست بلکه در عاشقانه بودن سکس و دوسویه بودن ان می باشد و پیش نوازش خوب می تواند سکس را بسیار لذتبخش سازد منتها باور غلطی وجود دارد که افراد تصور می کنند نهایت لذت در ارگاسم و دخول است. علت آن هم ترویج فیلمهای پورنو می باشد. در این فیلمها فقط دخول به نمایش در می اید و به دلیل ممتد شدن تصاویر منقطع افراد تصور می کنند که باید در سکس مدت زمان دخول را افزایش دهند. در حالیکه از دید من حدود 80 درصد زمان یک رابطه جنسی باید به پیش نوازش اختصاص یابد و فقط بیست درصد به دخول و رسیدن به ارگاسم. در پیش نوازش هر دو نفر لذت می برند و اماده می شوند تا یک دخول لذتبخش را داشته باشند ولی وقتی پیش نوازش کوتاه باشد به دلیل اینکه سیستم تناسلی زن آمادگی کاملی برای دخول ندارد زن درد و رنج بیشتری را متحمل می شود. نکته دیگری که باید به ان توجه کرد روابط عاطفی افراد در سکس می باشد که هر چقدر این روابط تقویت شود لذت سکس افزایش می یابد.

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : هاشم

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان

بعد از اینکه ما رو فیلتر کردند پشیمون خواهید شد پس در کادر بالا نام و پایین آن ایمیل خود را وارد کنید تا همیشه با هم باشیم

Powered by WebGozar